Porady dla przedsiębiorcy 

Marka Best Western – Lider branży hotelowej

Osoby, które chcą podróżować, z reguły przywiązują ogromną wagę do jakości usług hotelowych. Nieważne, czy chodzi o krótki pobyt na terenie kraju, czy też może o kosztowną wycieczkę zagraniczną – klienci chcą mieć pewność, że spędzą noc w przyjemnym hotelu, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Dzięki marce Best Western ludzie z całego świata mogą rezerwować noclegi w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Czym jest marka Best Western?

Jeśli chodzi o branżę hotelową, nazwa Best Western na pewno znana jest każdej osobie obeznanej w temacie. Jest to trzecia na całym świecie pod względem wielkości grupa hotelowa. Jej siedziba mieści się w Arizonie, w mieście Phoenix. Zrzesza ona ponad 4200 hoteli z obszaru całego świata, w tym 19 hoteli z Polski. Obiekty działające pod szyldem jednej z 16 marek wchodzących w skład Best Western przywiązują ogromną wagę do tego, by klient czuł się u nich jak w domu oraz by wyjechał z obiektu zadowolony. O poziomie świadczonych usług w hotelach Best Western niech świadczy ilość otrzymanych nagród i wyróżnień. Nie wolno również zapominać o tysiącach zadowolonych opinii od klientów z całego świata. Wszystko dlatego, że marka Best Western przywiązuje ogromną wagę do tego, by usługi świadczone przez nią stały na równie wysokim poziomie, niezależnie od tego, w jakim miejscu na ziemi znajduje się hotel. Szkolenia obsługi, dbałość o wystrój obiektów i standaryzacja usług to prosta droga do sukcesu i zdobycia uznania w oczach klientów.

Program lojalnościowy Best Western

Marka Best Western oferuje także swoim klientom jeden z najlepszych programów lojalnościowych w branży. O jego warunkach można dowiedzieć się nieco więcej na stronie www.bestwestern.pl. dość wspomnieć, że program lojalnościowy Best Western Rewards uznawany jest przez placówki na całym świecie. Jego działanie jest bardzo proste. Klient zatrzymujący się w hotelu otrzymuje punkty za zarezerwowany nocleg. Zgromadzone punkty może po pewnym czasie wymienić na mile lotnicze, noclegi w jednym z hoteli Best Western, zakupy lub posiłek w hotelowej restauracji. Przez 30 lat działania systemu lojalnościowego, dołączyło do niego ponad 40 milionów klientów z całego świata. Warto wspomnieć, że program lojalnościowy Best Western zdobył wiele nagród i wyróżnień w branży hotelowej. Trzeba pamiętać również o tym, że marka przygotowała bardzo ciekawe promocje i oferty dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programu Best Western Business Advantage.

Related posts

Leave a Comment