Aktualności 

3 powody, dla których warto wykonać projekt elewacji

Wybór materiałów elewacyjnych wydaje się oczywistością. Zanim jednak udasz się do sklepu, wykonaj projekt elewacji na stronie elewacyjnie.pl. Oto 3 powody, dla których warto go przygotować!

1. Wybierzesz najlepszy kolor farby

Ściany zewnętrzne domu można pomalować na różne kolory. Poza klasycznymi wariantami jak biel i beż do dyspozycji jest także szeroka gama innych barw, na przykład szary, grafitowy, czerwony.

Wystarczy jedynie prosta, darmowa aplikacja online, aby natychmiast wykonać projekt elewacji z użyciem różnych kolorów farb. Tym łatwym sposobem można przetestować różne warianty kolorystyczne, aby dobrać ten, który będzie najlepiej korespondować z architekturą domu oraz pasować do naszego gustu.

2. Dobierzesz dodatkowe materiały elewacyjne

Obecnie elewacja domu wykańczana jest nie tylko za pomocą tynków i farb, ale też innych materiałów, które nadają jej elegancki wygląd.

Deski elewacyjne z drewna naturalnego lub jego imitacji, okładziny kamienne, cegła klinkierowa to tylko parę pomysłów, aby podkreślić estetykę ścian. Dodatkowe materiały doskonale nadają się do wykończenia cokołów, narożników, ścian ganków i tarasów.

3. Unikniesz pomyłek przy wykańczaniu elewacji

Kupowanie materiałów elewacyjnych bez wcześniejszego sprawdzenia, jak wyglądają na budynku, może rodzić wiele problemów. Niedobrane kolory lub materiały będą zaburzały estetykę domu, a tym samym zachęcały do szybszego wykonania remontu. W efekcie będzie oznaczało to wyższe koszty.

Zatem projekt elewacji może nie tylko pomóc w doborze najlepszych materiałów i ich kolorów, ale też uchronić przed niepotrzebnymi wydatkami.

Related posts

Leave a Comment